There are no translations available.

Školský študentský ples 2018

Parket plný ľudí, lákavá tombola, dobrá nálada a vyše 100 študentov Piaristického gymnázia, aj tak by sa dal v skratke opísať tohtoročný školský študentský ples.

collage

 

Fotogaléria


V piatok 9.2.2018 sa už od skorých ranných hodín začalo pracovať na výzdobe telocvične. Pri prípravách na ples sa ukázal tímový duch Piaristického gymnázia. Mnoho žiakov vyššieho gymnázia priložilo ruku k dielu a spoločnými silami sme zvládli premeniť telocvičňu na krásnu halu tanca a príjemnej hudby. Veľká vďaka patrí pani profesorke Skyovej, Poliakovej a Krnáčovej, ktoré pomáhali s organizáciou príprav.
Školský ples sa začal o 18:00 príhovorom pani riaditeľky a pátra provinciála. Následne žiaci z maturitných ročníkov odtancovali prvé tanečné kolo. Postupne sa k nim pridali ostatní účastníci plesu a spoločne zahájili školský ples 2018.

Najočakávanejšou časťou večera bola tombola, do ktorej prispeli všetky ročníky vyššieho gymnázia kreatívnymi darmi. Všetci boli plní očakávaní a tešili sa na výhry. Večera s obľúbeným profesorom bola jednou z najzaujímavejších cien, ktorú žiaci mohli vyhrať.

 

Kráľom a kráľovnou plesu sa tento rok stali Michal Hroššo zo 4.C a Žofia Molnárová zo 4.B, ktorým ešte raz srdečne gratulujeme za obohatenie večera ich tanečnými kreáciami.

Jubilejný 10. ročník plesu sa vydaril a splnil očakávania nás všetkých. Dúfame, že si študenti ako aj profesori z plesu odniesli len príjemne spomienky a pekné fotky na pamiatku. Ešte raz by sme sa chceli poďakovať všetkým zúčastneným profesorom, nepedagogickým zamestnancom a študentom našej školy za pomoc pri organizácii plesu.

 

© 2017 Piaristické gymnázium sv. Jozefa Kalazanského, Piaristická 6, 949 01 Nitra, e-mail: skola@pgjknr.sk, Tel.: 037 2300200