Olympiády

KRITÉRIÁ PRE RIEŠENIE 52. ročníka BIOLOGICKEJ OLYMPIÁDY V ŠK. ROKU 2017/2018

 

Súťažné kategórie:

·         Kategória A – študenti oktávy, štvrtého ročníka, tretieho ročníka, septimy

·         Kategória B –študenti sexty, kvinty, druhého roč., prvého roč.

·         Kategória D – príma, sekunda, 6. a 7. roč. ZŠ

·         Kategória C – tercia, kvarta, 8. a 9. roč. ZŠ

·         Kategória E (botanika, zoológia, geológia) – prvý stupeň 8-ročných gymází, 5. - 9. roč. ZŠ

·         Kategória F – 3. - 5. ročník ZŠ 

 

Termínovník:

kategória

školské kolo

okresné kolo

krajské kolo

celoštátne kolo

A

do 16.2. 2018

-

20.3.2018

18 - 22.4. 2018

B

do 16.2. 2018

-

21.3.2018

18. - 22.4. 2018

D

do 23.3. 2018

25.4.2018

-

-

E

do 9.2. 2018

11.4. 2018

9.5. 2018

13. - 14.6. 2018

C

do 10.1. 2018

8.2. 2018

13.3.2018

18 - 20.4. 2018

D

do 20.4. 2018

23.5. 2018

 

-

 

 

 

Školské kolo 51. ročníka Biologickej olympiády 2016/2017

 

Školské kolo 51. ročníka Biologickej olympiády
kategória A, teoreticko - praktická časť
1. Klobušická Veronika septima A 86% ÚR
2. Magula Daniel septima A 84% ÚR
3. Žebyová Michaela III.A 66% ÚR
Krajské kolo sa uskutoční 22. marca 2017. Postupujúcim držíme palce!
Školské kolo 51. ročníka Biologickej olympiády
kategória B, teoreticko - praktická časť
1. Ivančík Samuel kvinta A 82% ÚR
2. Sedlák Tomáš kvinta A 62,5% ÚR
3. Sidorová Dara sexta A 60% ÚR
4. Skladaný Daniel II. A 57% ÚR
4. Pavlovič Filip sexta A 57% ÚR
5. Repka Martin I.C 53% ÚR
6. Moravčíková Valentína I.A 46%
7. Hudec Marek I.C 39%
7. Čampaiová Laura II.A 39%
Krajské kolo sa uskutoční 23. marca 2017. Postupujúcim držíme palce!
 

Termínovník súťaží a olypiád v školskom roku 2015/2016

 

Termínovník predmetových olympiád a postupových súťaží

 

KRITÉRIÁ PRE RIEŠENIE JUBILEJNÉHO 50. ročníka BIOLOGICKEJ OLYMPIÁDY V ŠK. ROKU 2015/2016

Súťažné kategórie:

 Kategória A – študenti oktávy, štvrtého ročníka, tretieho ročníka, septimy

Kategória B –študenti sexty, kvinty, druhého roč., prvého roč.

Kategória D – príma, sekunda

Kategória C – tercia, kvarta

Kategória E (botanika, zoológia, geológia) – prvý stupeň osemročných gym.

 

Termínovník:

kategória

školské kolo

okresné kolo

krajské kolo

celoštátne kolo

A

do 15.1. 2016

-

8.3.2016

20. - 24.4. 2016

B

do 15.1. 2016

-

9.3.2016

20. - 24.4. 2016

D

do 15.4.2016

10.5.2016

-

-

E

do 11.3.2016

12.4.2016

12.5.2016

14.-15.6.2016

C

Do 15.1. 2016

3.2. 2016

17.3.2016

20-22.4.2016

 

KRITÉRIÁ PRE RIEŠENIE JUBILEJNÉHO 50. ročníka BIOLOGICKEJ OLYMPIÁDY V ŠK. ROKU 2015/2016

Súťažné kategórie:

·        Kategória A – študenti oktávy, štvrtého ročníka, tretieho ročníka, septimy

·        Kategória B –študenti sexty, kvinty, druhého roč., prvého roč.

·        Kategória D – príma, sekunda

·        Kategória C – tercia, kvarta

·        Kategória E (botanika, zoológia, geológia) – prvý stupeň osemročných gym.

Termínovník:

kategória

školské kolo

okresné kolo

krajské kolo

celoštátne kolo

A

do 15.1. 2016

-

8.3.2016

20. - 24.4. 2016

B

do 15.1. 2016

-

9.3.2016

20. - 24.4. 2016

D

do 15.4.2016

10.5.2016

-

-

E

do 11.3.2016

12.4.2016

12.5.2016

14.-15.6.2016

C

Do 15.1. 2016

3.2. 2016

17.3.2016

20-22.4.2016

 

 

Krajské kolo CHO C. kategórie 2015

 

Úspešní riešitelia krajského kola CHO C. kategórie 2015:

  • Daniel Magula kvinta A
  • Marek Lehocký I. B
  • Michaela Žebyová I.A

Blahoželáme a ďakujeme žiakom za reprezentáciu školy.

 

 

Školské kolo 47. ročníka biologickej olympiády

 

Dňa 10. januára 2013 sa uskutočnilo školské kolo 47. ročníka biologickej olympiády v kategóriách A, B. Žiaci súťažili v teoreticko-praktickej a v projektovej časti.
Žiakom želáme veľa chuti pri objavovaní tajov biológie a postupujúcim žiakom držíme palce v krajskom kole.

 

 Viac obrázkov vo fotogalérii.

47. ročník školského kola biologickej olympiády A. kategória, šk. rok 2012/2013
Meno

Test -

body (max. 60)

Prakt. časť -

body  (max. 30)

Spolu
90
Percentá ÚR
1. Natália Hašpicová 8.B 50 29 79 87,8 ÚR
2. Miroslava Čechová 8.A 49 26,5 75,5 83,9 ÚR
3. Melánia Babjaková 8.B 46 29 75 83,3 ÚR
4. Zuzana Dzvoníková 8. B 42 28 70 77,8 ÚR
4. Lucia Ďurfinová 8. B, 41 29 70 77,8 ÚR
4. Matúš Kaľavský 8.B 47 23 70 77,8 ÚR
5. Linda Szabóová 8.B 46,5 23 69,5 77,2 ÚR
6. Petra Čutríková 8.B 40 29 69 76,7 ÚR
7. Monika Cifrová 8. A 39,5 27,5 67 74,4 ÚR
8. Lýdia Gundová 8.A 43 23 66 73,3 ÚR
47. ročník školského kola biologickej olympiády projektová časť                        
A. kategória, šk. rok 2012/2013
1. miesto: Natália Hašpicová 8. B
2. miesto: Lucia Ďurfinová 8. B

 

47. ročník školského kola biologickej olympiády B. kategória

teoreticko-praktická časť, šk. rok 2012/2013

Meno Test - body (max. 75) Prakt. časť - body       (max. 30) Spolu (105) Percentá ÚR
1. Sedlák Martin 7.B 68 23 91 86,7 ÚR
2. Katarína Krajčovičová 7.A 45 27 72 68,6 ÚR
3. Diana Molnárová 7.B 46 25 71 67,6 ÚR
4. Ivančíková Dominika 7.A 42 25 67 63,8 ÚR
5. Paulovičová Kristína 6.A 34 23 57 54,3
6. Paučeková Barbora 6.A 28 23 51 48,6
7. Arpášová Lucia 7.B 30 20 50 47,6
ÚR - úspešní riešitelia školského kola - tí, ktorí dosiahli 50 % bodov z testu a 50 % bodov z praktickej časti 
47. ročník biologickej olympiády B. kategória projektová časť:
1. miesto: Martin Sedlák 7.B
2. miesto: Diana Molnárová 7.B

 

 

 

KRITÉRIÁ PRE RIEŠENIE 47. ročníka BIOLOGICKEJ OLYMPIÁDY v šk. roku 2012/2013

 

Súťažné kategórie:

·         Kategória A – študenti oktávy, štvrtého ročníka, tretieho ročníka

·         Kategória B – septimy, študenti sexty, kvinty, druhého roč., prvého roč.

·         Kategória D – príma, sekunda, tercia

·         Kategória C - kvarta

·         Kategória E (botanika, zoológia, geológia) – prvý stupeň osemročných gym.

Termínovník:

kategória

školské kolo

obvodné kolo

krajské kolo

celoštátne kolo

A

do 11. 1. 2013

-

12. 2 .2013

3. 4. - 7. 4. 2013

B

do 11. 1. 2013

-

13. 2 .2013

3. 4. – 7. 4. 2013

D

do 19. 4. 2013

16. 5. 2013

-

-

E

do 15. 3. 2013

16. 4. 2013

14. 5. 2013

18. - 19. 6. 2013

C

do 11. 1. 2013

6. 2. 2013

 

 

 

Školské kolo 47. ročníka biologickej olympiády v teoreticko – praktickej časti kategórii A, B sa uskutoční dňa 10.1. 2013 v čase od 8.00 – 11.40 hod. v priestoroch biologickej učebne. V čase od 11.40 hod. sa uskutoční školské kolo biologickej olympiády v projektovej časti v kategórii A, B.

 

Chemická olympiáda školské kolo

 

Dňa 19. 4. 2012 sa na škole uskutočnilo školské kolo 48. ročníka chemickej olympiády v kategórii C. Zúčastnili sa ho dve žiačky kvinty A. Barbora Paučeková skončila na 1. mieste, s  úspešnosťou 72,8 %. Kristína Paulovičová sa umiestnila na 2. mieste, s úspešnosťou 53,8 %. Žiačkam blahoželáme a držíme im palce vo vyšších kolách.

 

Obvodné kolo Olympiády zo slovenského jazyka a literaúry

 

Dňa 2. decembra 2011 sa uskutočnilo obvodné kolo Olympiády zo slovenského jazyka a literatúry na ZŠ Benkova v Nitre. Našu školu úspešne reprezentovala žiačka Ema Čurillová, v kategórii C obsadila pekné druhé miesto. Gratulujeme.

 

Školské kolo Olympiády zo slovenského jazyka a literatúry

 

Dňa 26. októbra 2011 sa konalo školské kolo Olympiády zo slovenského jazyka, výsledky jednotlivých kategórií:

kategória A

  1. Imrichová Bibiána
  2. Szabová Eva
  3. Peňašková Paula

kategória B

  1. Paulovičová Kristína
  2. Kukučková Slavomíra
  3. Bublová Michaela

kategória C

  1. Čurillová Ema
  2. Izakovičová Hana
  3. Ploth Ema
 
« ZačiatokDozadu123DopreduKoniec »

Stránka 1 z 3

© 2017 Piaristické gymnázium sv. Jozefa Kalazanského, Piaristická 6, 949 01 Nitra, e-mail: skola@pgjknr.sk, Tel.: 037 2300200