Majstrovstvá Nitrianskeho okresu v orientačom behu

 

Dňa 25. apríla 2013 sa konali v parku na Sihoti Majstrovstvá Nitrianskeho okresu v orientačnom behu.


V kategórii základné školy dievčatá z celkového počtu 98 účastníčok úspešne reprezentovali našu školu a do 10 miesta sa umiestnili tieto dievčatá:
Mária Petrovičová – tercia A, obsadila 2. miesto
Kristína Blehová – kvinta A, obsadila 5. miesto spolu s Frederikou Kupcovou tiež z kvinty A
Lucia Ivančíková – tercia A, obsadila 8. miesto
Kristína Jahnová – tercia A, obsadila 9. miesto.

 

V kategórií základné školy chlapci z celkového počtu 108 účastníkov úspešne reprezentovali našu školu a do 10 miesta sa umiestnili títo chlapci:
Martin Dermek – kvinta A, obsadil 1. miesto
Jakub Čurilla – sekunda A, obsadil 3. miesto
Andrej Kubina – sexta A, obsadil 4. miesto
Martin Sedlár – sekunda A, obsadil 6. miesto
Filip Masár – tercia A, obsadil 8. miesto

 

V kategórii stredné školy dievčatá z celkového počtu 36 účastníčok úspešne reprezentovali našu školu a do 10 miesta sa umiestnili:
Patrícia Imrichová – sexta A, obsadila 2. miesto
Barbora Beláková – II. B, obsadila 3. miesto
Eliška Čuláková –septima B, obsadila 4. miesto
Romana Malíková – septima B, obsadila 5. miesto
Romana Lahučká – II. A, obsadila 9. miesto
Simona Martincová - I. C, obsadila 10. miesto

 

V kategórii stredné školy chlapci z celkového počtu 39 účastníkov našu školu úspešne reprezentovali a do 15 miesta sa umiestnili:
Tomáš Gubáň – II. C, obsadil 9. miesto
Marek Štefanko - I. B, obsadil 14. miesto

 

V súťaži družstiev v kategórii:
ZŠ - dievčatá obsadili 1. a 2. miesto – obe družstvá postupujú na Majstrovstvá kraja
ZS – chlapci obsadili 1. a 3. miesto – družstvo na 1. miesto postupuje na MK
SŠ – dievčatá obsadili 1. a 3. miesto – družstvo na 1. mieste postupuje na MK

 

ZŠ - D - A 1. miesto
Mária Petrovičová
Kristína Blehová
Frederika Kupcová
Lucia Ivančíková 
            ZŠ - D - B  2. miesto
Kristína Jahnová
Darina Sidorová
Sára Greksová
Ema Dulíková

  

ZŠ- CH - A 1. miesto
Martin Dermek
Jakub Čurill
Andrej Kubina
Filip Masár
          ZŠ - CH - B 3. miesto
Tibor Zalabai
Sebastián Súkenník
Pavol Halvoň
Jakub Maruniak

 

SŠ - D - A 1. miesto
Patrícia Imrichová
Barbora Beláková
Eliška Čuláková
Romana Malíková
        SŠ - D - B 3. miesto
Romana Lahučká
Simona Martincová
Michaela Mikulcová
Vanesa Proksová

 

 

© 2017 Piaristické gymnázium sv. Jozefa Kalazanského, Piaristická 6, 949 01 Nitra, e-mail: skola@pgjknr.sk, Tel.: 037 2300200