Okresné kolo orientačného behu 2015

 

Dňa 22. apríla 2015 sa v nitrianskom parku na Sihoti konali majstrovstvá okresu Nitra v orientačnom behu. Ako je už tradičné, študenti našej školy boli úspešní a získali niekoľko medailových umiestnení.

Do krajského kola postúpilo 5 družstiev a 8 jednotlivcov. Gratulujeme!

 

Súťaž družstiev:

ZŠ-D

1. miesto A družstvo:

  • Ema Dulíková tercia A
  • Sára Greksová tercia A
  • Lucia Ivančíková kvinta A
  • Kristína Jahnová kvinta A

ZŠ-CH

1. miesto A družstvo:

  • Filip Masár kvinta A
  • Šimon Krajčír kvarta A
  • Martin Sedlár kvarta A
  • Filip Tóth kvarta A

2. miesto B družstvo:

  • Jakub Hrnčár tercia A
  • Radoslav Černák tercia A
  • Juraj Zalabai kvarta A

SŠ-D

2. miesto A družstvo:

  • Kristína Blehová septima A
  • Patrícia Imrichová oktáva A
  • Barbora Civáňová III.B
  • Barbora Beláková IV.A

Postupujú na majstrovstvá kraja.

3. miesto B družstvo:

  • Petra Vrabcová II.A
  • Tereza Macková II.A
  • Mária Čanigová II.B
  • Dominika Špirková II.B

SŠ-CH

1. miesto A družstvo:

  • Ondrej Dubaj oktáva A
  • Andrej Miček II.C
  • Tomáš Gubáň IV.C
  • Peter Massányi kvinta A

 

Súťaž jednotlivcov:

ZŠ-D

2. miesto Lucia Ivančíková kvinta A

3. miesto Petra Škoricová kvinta A

5. miesto Sára Greksová tercia A

7. miesto Júlia Godálová I.B

9. miesto Ema Dulíková tercia A

12. miesto Kristína Jahnová kvinta A

17. miesto Natália Kunová sekunda A

 

ZŠ-CH

1. miesto Šimon Krajčír kvarta A

2. miesto Filip Masár kvinta A

3. miesto Radoslav Černák tercia A

4. miesto Juraj Zalabai kvarta A

6. miesto Pavol Halvoň tercia A

7. miesto Filip Tóth kvarta A

11. miesto Jakub Hrnčár tercia A

12. miesto Martin Sedlár kvarta A

15. miesto Andrej Ardon sekunda A

19. miesto Matúš Masár sekunda A

 

SŠ-D

2. miesto Patrícia Imrichová oktáva A

4. miesto Petra Vrabcová II.A

5. miesto Barbora Beláková IV.A

6. miesto Lujza Bartová II.A

7. miesto Paulína Víteková I.A

9. miesto Mária Čanigová II.B

11. miesto Simona Kóňová I.B

12. miesto Dominika Špirková II.B

14. miesto Barbora Civáňová III.B

15. miesto Kristína Blehová oktáva A

19. miesto Kristína Mandíková II.C

20. miesto Terézia Balková II.C

 

SŠ-CH

1. miesto Ondrej Dubaj oktáva A

2. miesto Andrej Miček II.C

4. miesto Jozef Kuzma II.C

11. miesto Martin Dermek septima A

12. miesto Tibor Zalabai septima A

14. miesto Peter Massányi kvinta A

15. miesto Ondrej Šturdík II.C

17. miesto Kristián Száraz IV.C

18. miesto Erik Šramaty II.C

 

© 2017 Piaristické gymnázium sv. Jozefa Kalazanského, Piaristická 6, 949 01 Nitra, e-mail: skola@pgjknr.sk, Tel.: 037 2300200