Vynikajúce výsledky našich žiakov v obvodnom kole olympiády v anglickom jazyku

 

Dňa 17. januára 2017 sa uskutočnilo obvodné kolo olympiády v anglickom jazyku na ZŠ Beethovenova. Našu školu reprezentovali žiaci Karolína Košudová zo sekundy A v kategórii 1A a Samuel Fraňo z kvarty A v kategórii 1B. Vynikajúci úspech zaznamenal Samuel Fraňo, ktorý vo svojej kategórii obsadil 1. miesto a postupuje do krajského kola, ktoré sa bude konať dňa 15. februára 2017 na Gymnáziu sv. Cyrila a Metoda v Nitre. Krajského kola sa zúčastní aj Nina Tomášiková z kvarty A v kategórii 1C.

 

Dňa 18. januára 2017 sa uskutočnilo obvodné kolo olympiády v anglickom jazyku na Gymnáziu sv. Cyrila a Metoda pre kategórie 2A, 2B a 2C2. Našu školu reprezentovali žiačky Annemarie Kukanová z II.B v kategórii 2A a Silvia Poláková zo IV.A v kategórii 2B. Výborný úspech dosiahla Silvia Poláková, ktorá obsadila 2. miesto. Všetkým žiakom ďakujeme za úspešnú reprezentáciu školy, Samuelovi Fraňovi a Nine Tomášikovej prajeme veľa úspechov v krajskom kole.

OAJokPolakovam

PolakovaOAJok2m

 

© 2017 Piaristické gymnázium sv. Jozefa Kalazanského, Piaristická 6, 949 01 Nitra, e-mail: skola@pgjknr.sk, Tel.: 037 2300200